Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Katowice: Strzelanina w supermarkecie

7 lat temu133 views

Policjanci zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który wczoraj rano w centrum handlowym w Katowicach oddał kilka strzałów z pistoletu. Na szczęście nikt nie został ranny. Szaleniec został obezwładniony przez pracowników ochrony Silesia CC i trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed 6.00 centrum handlowym przy ulicy Chorzowskiej. Jak wstępnie ustalono, 52-letni mieszkaniec Sosnowca wszczął awanturę z personelem sklepu, a kilka minut później z pracownikami ochrony. W pewnym momencie wyciągnął broń i oddał kilka strzałów. Na szczęście nikt nie został ranny. Mężczyzna został obezwładniony, a następnie przekazany w ręce policjantów, którzy natychmiast przyjechali na miejsce strzelaniny. 52-latek trafił do policyjnego aresztu. Był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna był zatrudniony w firmie ochroniarskiej i miał zezwolenie na posiadanie broni wyłącznie w miejscu zatrudnienia.
Przez kilka godzin policjanci z grupy operacyjno-śledczej prowadzili oględziny i zabezpieczali ślady kryminalistyczne. Analizowane są także nagrania monitoringu.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Katowice: Strzelanina w supermarkecie
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/xmu71z" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above