Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

4: Fraktalny Rezonans Morficzy - Star Map [PL, ENG]

Leszek12
10 years ago|464 views
W DNA naszej krwi może rozpalić się "ognień" (jeden z żywiołów). Nasza energia (aura) może stać się w wówczas "złotym ciałem" ("złotą szatą godową"- Różokrzyż), czyli spójną i fraktalną energią o jakości opartej na proporcji PHI. W ten sposób stajemy się Solarianami (Templariusze nazywali tak istoty, potrafiące "magnetycznie zamieszkiwać" Słońce). Dalej - pokonując grawitację Układu Słonecznego możemy stać się częścią "magnetycznego ciała" wybranego gwiazdozbioru... Odlot? :-) Nie mieści się w ramach światopoglądu, ukształtowanego przez nowożytny empiryzm? :-)

W "Tekstach Piramid" (linia 886-9) Ozyrys oznajmia: "I am soul, I (am) a star of gold"... Każdy z nas może stać się "star of gold". Wniosek jest prosty: stań się "złotym chłopakiem" lub "złotą dziewczyną", a będziesz mógł przemierzać wszechświat:-)
http://www.goldenmean.info/alchemyofdeath/
http://www.goldenmean.info/grail/

Jak myślisz, skąd biorą się mity i legendy, choćby takie jak ukazane w filmie "GWIEZDNY PYŁ" (Stardust) - zaczarowanej opowieści o spadającej gwieździe, która trafia do magicznego królestwa... Tam okazuje się, że nie jest to zwykły meteoryt, ale piękna, posiadająca niezwykłą moc kobieta...
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=24210&sekcja=1