MAÇ ÖZETİ| Beşiktaş- Kasımpaşa maç özeti izle! Beşiktaş- Kasımpaşa maçı kaç kaç bitti? Beşiktaş- Kasımpaşa golleri kim attı? Beşiktaş maç özeti izle!

  • 2 yıl önce
Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ile Kasımpaşa karşı karşıya geldi. Futbolseverlerin heyecanla takip ettiği maçın özeti ise merak ediliyor. Arama motorlarında Beşiktaş- Kasımpaşa maç özeti izle! Beşiktaş- Kasımpaşa maçı kaç kaç bitti? Beşiktaş- Kasımpaşa golleri kim attı? Beşiktaş maç özeti izle! araması yapılıyor.
Beşiktaş ile Kasımpaşa karşılaşması heyecanla takip edildi. Süper Lig'in heyecanlı karşılaşmalarından olan Beşiktaş- Kasımpaşa maçı özeti ise merak edilenler arasında yer alıyor. Peki, Beşiktaş- Kasımpaşa maç özeti izle! Beşiktaş- Kasımpaşa maçı kaç kaç bitti? Beşiktaş- Kasımpaşa golleri kim attı? Beşiktaş maç özeti izle!BEŞİKTAŞ- KASIMPAŞA MAÇI KAÇ KAÇ BİTTİ?Beşiktaş- Kasımpaşa maçı 2-1'lik skorla Beşiktaş galibiyeti ile sonuçlandı. Beşiktaş'ın gollerini Cenk Tosun ve Wout Weghorst atarken Kasımpaşa'nın golü Ahmet Engin tarafından kaydedildi.

hbrlr1.com/cwwiwtylkckckl

Önerilen