UEFA Ülke Puanı Sıralaması 2022! Türkiye Ülke puanı sıralamasında kaçıncı sırada? UEFA ülke sıralamasında Türkiye kaçıncı?

  • 2 yıl önce
UEFA ülke sıralaması araştırılıyor. Temsilcilerimizin UEFA'nın düzenlediği kulüp ve milli takım düzeyinden oluşan puan sıralaması son dönemde futbolseverler tarafından merak ediliyor. 2022-2023 sezonunda Fenerbahçe, Trabzonspor, Başakşehir ve Sivasspor'un aldığı sonuçların ardından Türkiye UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı sırada? Türkiye Ülke puanı sıralamasında kaçıncı sırada? UEFA ülke sıralamasında Türkiye kaçıncı?
UEFA ülke sıralaması son dönemde futbolseverlerin en çok merak ettiği konular arasında. Şampiyonlar Ligi'ne direkt katlım, daha fazla kulübümüzün Avrupa arenasında kendini göstermesini doğrudan etkileyen Ülke puanı sıralamasında temsilcilerimizin aldığı sonuçlar oldukça önemli. Bu bağlamda 2022-2023 sezonunda ülkemizi Avrupa'da temsil eden Fenerbahçe, Trabzonspor, Başakşehir ve Sivasspor'un aldığı sonuçların ardından Türkiye'nin UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı olduğu araştırılmakta.

https://www.haberler.com/haberler/uefa-ulke-puani-siralamasi-2022-turkiye-ulke-15260955-haberi/

Önerilen