Sevmek Bazen Vazgeçmektir - Sevmek Zamanı 5. Bölüm (Final)

geçen yıl
Kanala Abone Olmayı Unutma✨ http://atv.link/sevmek
5. Bölüm Özeti:
Firuze ve Kağan birlikte geçirdikleri hesaplaşma ve aşk dolu saatlerden sonra birbirine söz verir. Kağan tertemiz bir sayfa açtıktan sonra çıkacaktır Firuze’nin karşısına, Firuze de o dönene dek bekleyecektir.
Onların birbirlerinden kopamayacağını anlayan Mehmet’in ne yapacağı ise merak konusudur. Firuze’yi dört bir yandan kuşatan Leyla, oklarını bu kez Feryat’a yöneltir. Onu en hassas noktasından vuracaktır: Mesleğinden... Ortaya öyle bir iftira atar ki bu herkes için yıkıcı olur. Leyla’nın hezeyanlarına kulak tıkayamayan Taner de son hamlesini yapar. Zeynep’in yıllar önce işlediği suç üzerinden Kağan’ı Leyla’ya dönmesi için tehdit eder. Kağan ya Firuze’den vazgeçecek ya da annesinin ömrünü hapiste geçirmesine seyirci kalacaktır.
Peki Kağan bu girdaptan çıkabilecek midir? Firuze’ye verdiği sözleri tutabilecek midir?

Oyuncular: İlhan Şen (Kağan), Deniz Işın (Firuze), Toprak Can Adıgüzel (Feryat), Serenay Aktaş (Leyla), Çağdaş Onur Öztürk (Taner), Nimet İyigün (Zeynep), Onur Gözeten (Ömer), Beran Soysal (Mehmet), Muttalip Müjdeci (Muhsin), Derya Pınar Ak (Çiğdem), Ozan Yiğit (Serdar), Zeynep Oymak (Bahar)

Sevmek Zamanı YouTube Kanalına Abone Ol: http://atv.link/sevmek
Sevmek Zamanı Facebook: https://www.facebook.com/sevmekzamaniatv
Sevmek Zamanı Twitter: https://twitter.com/sevmekzamaniatv
Sevmek Zamanı Instagram: https://www.instagram.com/sevmekzamaniatv
atv YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/abone

Daha fazla videoya gözat