Search
Library
Log in
Watch fullscreen
5 hours ago

Aiškėja neįtikėtina skiepų žala vaikams ir visai žmonijai – nauji duomenys [21]

Versmės
„Versmės“ leidykla pristato Ukrainos žiniasklaidos kanalo „Unian“ konferenciją „Vakcinacija prieš sveikatą: nauji duomenys apie skiepų žalą“, vykusią 2017-08-30, ir jau surinkusią 2,8 mln. peržiūrų.
Konferencijoje dalyvauja Ukrainos nevyriausybinės organizacijos „Pilietinių teisių gynimo lyga“ prezidentas Viačeslavas Kostiliovas ir šios lygos narė, vaikų ligų gydytoja Natalija Kolomijec.
Pasižiūrėję šį vaizdo įrašą sužinosite, kad:
- Papirkinėjimas yra pagrindinis vakcinų gamintojų veiklos metodas.
- Vakcinacija griauna vaikų sveikatą, ir, iš esmės, tai yra paslėptas genocidas.
- Vakcinuoti vaikai, priešingai negu mums peršama, nėra sveikesni už paskiepytus vaikus – viskas yra atvirkščiai – skiepyti vaikai yra silpnesnės sveikatos, dažniau serga.
- Paskiepytų vaikų rizika susirgti alergine sloga yra 30 kartų didesnė, nei neskiepytų!
- Skiepytų vaikų tarpe autizmas pasitaiko 4 kartus dažniau, negu tarp neskiepytų.
- Vakcinacija sukuria milžinišką armiją sergančių ir ligotų žmonių, kurie tampa nuolatiniais vaistų vartotojais, vaistinių klientais, užtikrinančiais farmacijos ir medicinos industrijai nuolat augantį pelną.
- Žmonės nemiršta nuo kitų buvusių baisių epidemijų, nors tik nuo raupų buvo sukurta vakcina.
- Vakcinacija nuo raupų jau seniai yra atšaukta. Tai kodėl tada nekyla raupų epidemija, jei žmonės nuo jų nevakcinuojami?
- Jau netrukus sergamumas autizmu JAV ir visame pasaulyje gali išaugti iki kas antro vaiko!
- Remiantis JAV universiteto atliktais moksliniais tyrimais, skiepytiems vaikams mokymosi sutrikimai padidėja 5,2 karto, palyginus su neskiepytais, hiperaktyvumo ir dėmesio trūkumo sutrikimai – daugiau nei 4 kartus, protinis atsilikimas – 3,7 karto, kitos lėtinės ligos – 2,4 karto.
- Infekcijos ir natūralūs susirgimai infekcinėmis ligomis tarnauja imuniteto stiprinimui, suteikia stiprią imuninę apsaugą visam gyvenimui, o vakcinacija – ne, ji šito nesuteikia.
Vaizdo įrašo originalą žiūrėkite https://www.youtube.com/watch?v=y26-zZK2_9o&t=19s .
Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 21-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ paskelbtas 2021-12-12, tačiau šio kanalo pašalintas 2021-12-20, nes „buvo pažeistos bendruomenės taisyklės“ (pašalinimo metu įrašas jau buvo surinkęs 4132 peržiūras); 2021-12-22 įrašas pakartotinai įkeltas į „Dailymotion“ platformą. „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .
Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.

Browse more videos

Browse more videos