Search
Library
Log in
Watch fullscreen
last month

Pasveikus nuo Covid-19, išlieka komplikacijų grėsmė [20]

Versmės
„Versmės“ leidykla pristato „YouTube“ vaizdo kanalo „Nauka 2.0“, turinčio 2,28 mln. prenumeratorių, vaizdo įrašą "Pokovidinis sindromas. Nežinomas kovidas. 1 filmas", paskelbtą 2021-09-19, ir jau surinkusį beveik milijoną peržiūrų.

Šiame vaizdo įraše atkreipiamas dėmesys, kad yra labai svarbu teisingai gydyti negalavimus, atsiradusius persirgus Covid-19 liga, kurie gali pasireikšti net ir praėjus 2-6 mėn. po ligos.

Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad didelius sveikatos sutrikimus su sunkiomis pasekmėmis sukelia kraujo krešuliai, atsirandantys po Covid-19.

Vaizdo įrašo originalas: https://www.youtube.com/watch?v=KYShIAVt2LU

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 20-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „YouTube“ paskelbtas 2021-12-12. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm . Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Jei turėtumėte pastabų ar pasiūlymų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.

Jūsų „Versmės“ leidykla

Browse more videos

Browse more videos