Saint Etienne, Angers maçında ne oldu? Saint Etienne, Angers maçında neden olay çıktı? Saint Etienne, Angers neden geç başladı?

  • 3 yıl önce
Saint Etienne, Angers maçında ne oldu? Fransa Ligue 1'de bu hafta oynanması beklenen Saint Etienne ile Angers'in karşı karşıya geleceği mücadele saha olayları nedeniyle başlayamadı. Peki, Saint Etienne, Angers maçında ne oldu? Saint Etienne, Angers maçında neden olay çıktı?
Saint Etienne ile Angers arasında oynanması beklenen mücadele saha olayları nedeniyle başlayamadı. Bunun üzerine birçok futbolsever konuyla ilgili araştırma yapmaya başladı. Futbolseverler konuyla ilgili internette en çok "Saint Etienne, Angers maçında ne oldu? Saint Etienne, Angers maçında neden olay çıktı?" sorularını araştımakta. İşte detaylar.SAİNT ETİENNE, ANGERS MAÇINDA NE OLDU?Saint Etienne ile Angers maçı öncesinde ev sahibi Saint Etienne taraftarı sahaya çok sayıda meşale ve yanıcı madde attı. Savaş alanına dönen stadyum içerisi sis yüzündengöz gözü göremez hale geldi ve bu nedenle TSİ 22.00'de başlaması beklenen mücadele 23.00'de başlayabildi. Haber

https://www.haberler.com/haberler-saint-etienne-angers-macinda-ne-oldu-saint-14480795-haberi/

Önerilen