Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
geçen yıl

Xheni ft Marsel & Ediz Tuna - Intrigante (Prod. Albert Sula)

Albert Sula Official
Albert Sula Official
Xheni ft Marsel & Ediz Tuna " Intrigante " , available now.

Music & Arrangement by : Albert Sula
Mix & Master by : Albert Sula
Production by: As Recording Studio
Lyrics: Lush Tirona & Ediz Tuna
Video by : Frame Pro
Director : Don Enio

Lyrics : "Intrigante"

Te fala jeten dashuri ma shkatrrove mua rinin
Mjaft tani se e le namin per cdo gje moj i trregon babit
Dikur m thoje shum te dua me fjal te embla me vrave mua
Sa intregante mu tregove duke me puthur me mashtrrove

Ti i tregove i pa shpirt
Nuk ka rini se me ke vra
Ti ma mesove dashurin
Si ta harroj kam mbet pa fjal

Ti se kupton c esht dashuria
Te vrafshin moj te mirat e mia
Lotet e tua s kan mo vler
Kerkon t me puthesh prap dhe njeher

i çela syt n mengjes ate afer un e shoh
Du me pa dashnin po ket dashni nuk e njoh njoh

Te fala jeten dashuri ma shkatrrove mua rinin
Mjaft tani se e le namin per cdo gje moj i trregon babit
Dikur m thoje shum te dua me fjal te embla me vrave mua
Sa intregante mu tregove duke me puthur me mashtrrove

Pa ty do ta vazhdoj jeten
Nuk do te them ku do jem
Te dua dhe te qaj per ty
Sa shum qe dhemb kjo dashuri

Ti se kupton c esht dashuria
Te vrafshin moj te mirat e mia
Lotet e tua s kan mo vler
Kerkon t me puthesh prap dhe njeher

i çela syt n mengjes ate afer un e shoh
Du me pa dashnin po ket dashni nuk e njoh njoh

Follow Albert Sula
instgram: https://www.instagram.com/albertsulaofficial/
facebook: https://www.facebook.com/albertsulaofficial/

#Xheni #Marsel #Ediz #Intrigante

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat