Search
Library
Log in
Watch fullscreen
last month|222 views

Tiesa apie vėžį: Imunitetas – jūsų pirmoji gynybos linija, 2 dalis. Filmo „Vaisto paieška... tęsiasi“ 2 serija.

Versmės
Tai yra antroji iš septynių filmo serijų, jos antroji dalis, apie tai, kad vienintelis ilgalaikis būdas išgydyti vėžį yra stipri imuninė sistema.

Ar žinojote, kad:
- Radioterapija ir chemoterapija silpnina imuninę sistemą ir sukelia metastazes,

- Vėžio medicininis kompleksas yra sukurtas uždirbti pinigus iš vėžio – milijardinė ir trilijoninė pasaulinė vėžio industrija yra paremta godumu ir pinigais, ir tai yra pagrindinis jos tikslas,

- Vakcinose esantys toksinai, patekę į kūną vakcinavimo metu, gali sutrikdyti imuninę sistemą, ir gali būti vienas faktorių, sukeliančių vėžį.

Todėl kiekvienas žmogus turi sąmoningai pasirinkti: arba kasdien maitinti savo imuninę sistemą ir ją stiprinti, arba maitinti vėžį ir jį stiprinti.

Ir svarbiausia – jus gydo ne gydytojas, o organizmo imuninė sistema – ir tai yra vienintelis dalykas, kuris jus gydo!

Filmo autorius amerikietis Ty‘us Bollingeris šį filmą (2014 m.) sukūrė po to, kai per palyginti trumpą laiką nuo vėžio mirė septyni jo artimieji – tai paskatino jį neatidėliojant savarankiškai ieškoti alternatyvių natūralių būdų, kaip užkirsti kelią modernios medicinos neįveikiamai vėžio pandemijai.

Šioje 2-ojoje filmo serijoje, jos 2 dalyje, pateikiami šie interviu:
su dr. Roby‘iu Mitchellu, 00:00
su Chrisu Warku, 01:57
su dr. Francisco Contrerasu, 02:50
su dr. Rashidu Buttaru, 03:14
su Mike‘u Adamsu, 03:35
su dr. Véronique Desaulniers, 04:03
su dr. Davidu Brownsteinu, 05:20
su dr. Liegh Erin Connealy, 07:36
su dr. Roby‘iu Mitchellu, antra interviu dalis, 08:27
su dr. Patricku Quillinu, 13:20
su dr. Jamesu Forsythe‘u, 14:06
su dr. Roby‘iu Mitchellu, trečia interviu dalis, 14:50
su dr. Robertu Scottu Bellu, 18:18
su dr. Patricku Quillinu, antra interviu dalis, 20:57
su dr. Sherri Tenpenny, 22:22
su pasveikusiu nuo vėžio pacientu Wayne‘u Feltzu, 25:23

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 9-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ paskelbtas 2021 m. kovo 9 d. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .
Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/9.2_filmas_tekstas.html .

Šį vaizdo įrašą skelbiame Lietuvoje ir visame pasaulyje jau metus trunkančios COVID-19 tironijos ir didžiosios žiniasklaidos kasdien tiražuojamos panikos pandemijos metu, jis papildo bendrą paveikslą šimtmetį kurtos nusikalstamos medicininės diktatūros, šiandieną įstūmusios žmoniją į neregėto masto susirgimų augimo, ekonominę ir socialinę krizę.

Būsime dėkingi už jūsų nuomonę, pastabas ir pastebėtas klaidas, taip pat už pasiūlymus, kokius visuomenei aktualius filmus, įgarsintus lietuviškai, norėtumėte pamatyti „Versmės“ leidyklos vaizdo kanale. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 paskambinkite leidyklos vadovui Petrui Jonušui, iš anksto dėkojame.

Jūsų "Versmės" leidykla