Search
Library
Log in
Watch fullscreen
last month|178 views

Tiesa apie vėžį: Imunitetas – jūsų pirmoji gynybos linija, 1 dalis. Filmo „Vaisto paieška... tęsiasi“ 2 serija.

Versmės
Tai yra antroji iš septynių filmo serijų, jos pirmoji dalis, apie tai, kad vėžys, visų pirma, yra nusilpusios žmogaus imuninės sistemos problema.

Ar žinojote, kad:
- Kiekvieno sveiko žmogaus organizme kasdien susidaro milijonai vėžinių ląstelių, kurias atpažįsta ir neutralizuoja imuninė sistema, todėl bet kokia imuniteto stiprinimo priemonė, kartu yra priešvėžinė priemonė,

- Cukrus ne tik maitina vėžį, bet ir esmingai silpnina imunitetą: išgėrę vieną nedidelę skardinę kokakolos jūs 4-ioms valandoms atjungiate 50 proc. savo imuninės sistemos!

- Didžioji dalis – 80 proc. – žmogaus imuninės sistemos yra žarnyno gleivinėje.

Todėl kiekvienas žmogus turi sąmoningai pasirinkti: arba kasdien maitinti savo imuninę sistemą ir ją stiprinti, arba maitinti vėžį ir jį stiprinti.

Ir svarbiausia – jus gydo ne gydytojas, o organizmo imuninė sistema – ir tai yra vienintelis dalykas, kuris jus gydo!

Filmo autorius amerikietis Ty‘us Bollingeris šį filmą (2014 m.) sukūrė po to, kai per palyginti trumpą laiką nuo vėžio mirė septyni jo artimieji – tai paskatino jį neatidėliojant savarankiškai ieškoti alternatyvių natūralių būdų, kaip užkirsti kelią modernios medicinos neįveikiamai vėžio pandemijai.

Šioje 2-ojoje filmo serijoje, jos 1 dalyje, pateikiami šie interviu:
su dr. Rashidu Buttaru, 01:58
su dr. Benu Johnsonu, 02:32
su dr. Sunilu Pai, 04:32
su dr. Bradfordu S. Weeksu, 05:25
su dr. Davidu Brownsteinu, 07:26
su dr. Keithu Scottu-Mumby‘iu, 08:59
su K. C. Craichy‘iu, 11:27
su dr. Rashidu Buttaru, antra interviu dalis, 13:20
su dr. Patricku Quillinu, 14:58
su dr. Roby‘iu Mitchellu, 15:14
su dr. Davidu C. Jockersu, 17:20
su Robertu G. Wrightu, 19:21
su Suzanne‘a Somers, 20:32
su Burtonu Goldbergu, 21:29
su A. J. Laniganu, 22:41
su dr. Tony‘iu Jimenezu, 27:30
su A. J. Laniganu, antra interviu dalis, 32:28
su dr. Véronique Desaulniers, 34:48
su Robertu G. Wrightu, antra interviu dalis, 36:10

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 9-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje „Dailymotion“ paskelbtas 2021 m. kovo 9 d. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt/vaizdo_kanalas.htm.
Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti čia: https://versme.lt/9.1_filmas_tekstas.html.

Šį vaizdo įrašą skelbiame Lietuvoje ir visame pasaulyje jau metus trunkančios COVID-19 tironijos ir didžiosios žiniasklaidos kasdien tiražuojamos panikos pandemijos metu, jis papildo bendrą paveikslą šimtmetį kurtos nusikalstamos medicininės diktatūros, šiandieną įstūmusios žmoniją į neregėto masto susirgimų augimo, ekonominę ir socialinę krizę.

Būsime dėkingi už jūsų nuomonę, pastabas ir pastebėtas klaidas, taip pat už pasiūlymus, kokius aktualius filmus, įgarsintus lietuviškai, norėtumėte pamatyti „Versmės“ leidyklos vaizdo kanale. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 paskambinkite leidyklos vadovui Petrui Jonušui, iš anksto dėkojame.

Jūsų "Versmės" leidykla