Search
Library
Log in
Watch fullscreen
9 months ago

Cinkas prieš COVID-19 [8]

Versmės
Barselonoje 2020 m. spalio mėnesį atliktas mokslinis tyrimas atskleidė, kad „cinkas subalansuoja imuninius atsakus ir taip pat turi įrodytą tiesioginį antivirusinį poveikį prieš kai kuriuos virusus, jo nepakankamumas yra dažna problema senyvų ar lėtinėmis ligomis sergančių asmenų tarpe.“

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.10.07.20208645v1

Analogiškas Indijoje atliktas tyrimas įrodė, kad „pacientai su rimtu COVID-19 sergamumu turėjo reikšmingai žemesnius cinko lygius palyginus su sveikais kontroliniais žmonėmis; cinko trūkumas stabdo imuninę veiklą.“

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32920234/

Taigi yra sukaupta nemažai mokslinių duomenų, kad didesnis sergamumas COVID-19 yra susijęs su cinko trūkumu.

Susipažinus su pateikta informacija, kyla natūralus klausimas – kodėl visuomenės neinformuojant apie mokslinius tyrimus, patvirtinančius neabejotiną cinko svarbą imuninės sistemos stiprinimui, beatodairiškai skubama brukti vakcinas kaip vienintelę alternatyvos neturinčią imuniteto stiprinimo priemonę?

Šio įrašo autoriaus dr. Johno Campbello didelio populiarumo ir lankomumo susilaukęs vaizdo kanalas Dr. John Campbell „YouTube“ platformoje, kuriame siekiama visapusiškai lavinti visuomenę medicinos klausimais, 2021 m. vasarį turėjo 895 tūkst. prenumeratorių, o šis originalus vaizdo įrašas– daugiau kaip 880 tūkst. peržiūrų ir 20 tūkst. patiktukų: https://www.youtube.com/watch?v=aIvRR_y5i-k .

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla. Tai 8-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, paskelbtas 2021 m. vasario 18 d. Visi šio kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt .

Būsime dėkingi už jūsų nuomonę ir pastabas, taip pat pasiūlymus, kokius filmus, įgarsintus lietuviškai, norėtumėte pamatyti „Versmės“ leidyklos vaizdo kanale. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt , iš anksto dėkojame.

Jūsų "Versmės" leidykla

Browse more videos

Browse more videos