Dinlendirici, Ders Çalışma, Meditasyon, Odaklanma, Piyano Müzikleri #3 | Aytaç Bayladı - Waiting

  • 3 yıl önce
Piyano ile yaptığım bu müzik, rahatlarken, çalışırken, uyurken, meditasyon yaparken, odaklanırken, iş yaparken mükemmel bir arka plan görevi görür. Böylelikle konsantrasyon ve odaklanma duyumsamalarınızı arttıracak, aynı zamanda kitap okurken veya sınava hazırlanırken veya sadece uyumak ve dinlenmeye çalışırken bile dikkat dağınıklığı problemleri de yaşamayacaksınız. #AytaçBayladı #Waiting

Müzik: Aytaç Bayladı


Spotify: http://spoti.fi/3tJAxy2
Apple Müzik: http://apple.co/36RdlE3
Turkcell fizzy: https://fizy.in/ABbhC
Deezer: http://bit.ly/3oQHREg
Muud: http://bit.ly/3p4HRRn

Sosyal Medya:
https://aytacbayladi.com
https://instagram.com/aytacbayladi

Aytaç Bayladı 1985 İstanbul doğumludur. 2009 yılında Türkiye'nin ilk büyük çaplı sosyal sorumluluk projesi olan "Doğa İçin Çal" ile birlikte 7 sene hem gitarıyla hem sesiyle, projelerde ve tüm Türkiye'de vermiş oldukları konserlerde yer almıştır. Bu süre içerisinde yurt içi ve yurt dışı bir çok haber, dergi, gazete, radyo ve televizyon programlarında adını projeyle birlikte söz ettirmiştir. Aynı zamanda 2013 yılında jingle (reklam müzikleri) yapmaya başlamıştır.

Knorr, Cornetto, Sütaş, Omo, Kızılay vb. tanınmış markaların reklam kampanyalarının müziklerinde yer almıştır. Bunların dışında dizi müziği yapmaya başlayarak aktif müzik hayatını dizi, reklam ve TV mecralarına müzik besteciliği yaparak devam ettirmektedir.

Önerilen