Search
Library
Log in
Watch fullscreen
11 months ago

JAV gydytojas Benas Tapperis perspėja – mes judame link medicininės diktatūros! [4]

Versmės
Šiame vaizdo įraše kviečiame žiūrėti lietuviškai įgarsintą dr. Beno Tapperio – Omahoje (JAV Nebraskos valstija) gyvenančio chiropraktikos gydytojo pasisakymą Omahos miesto tarybos posėdyje 2020-ųjų spalio mėnesį.

B. Tapperis aktyviai reiškiasi sveikatingumo, chiropraktikos ir informacijos apie vakcinų keliamą žalą srityse. Prasidėjus COVID-19 pandemijai, B. Tapperis daug dėmesio skiria kvėpavimo kaukių dėvėjimo problematikai. Daugiau apie B. Tapperį skaitykite https://www.thewellnesspointe.com/dr-ben-tapper/

Išvertė ir lietuviškai įgarsino „Versmės“ leidykla, visi leidyklos vaizdo kanalo įrašai su aprašymais ir lietuviško vertimo įgarsinimo tekstais taip pat skelbiami „Versmės“ leidyklos tinklapyje https://www.versme.lt . Šio filmo tekstą rasite: https://versme.lt/4_filmas_tekstas.html

Šis 4-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, paskelbtas 2021 01 07, yra viešinamas Dailymotion platformoje. Šią necenzūruojamą vaizdo įrašų platformą renkamės vietoje populiaresnės, bet, deja, pastaruoju metu liūdnai pagarsėjusios, nuožmiai leftistinių neokomunistų cenzūruojamos „YouTube“ platformos, aktyviai iš viešosios erdvės trinančios tiesą ir teisingą informaciją apie mokslinius tyrimus bei žmonių nuomones apie tikrąsias COVID-19 ligos priežastis ir efektyvius šios ligos išvengimo bei gydymo būdus, oponuojančius neteisėtiems karantininiams ribojimams, represijoms, žmogaus teisių ir konstitucijos pažeidimams bei dominuojančiai leftistinei propagandai.

Betarpiškai su neteisėtu „YouTube“ elgesiu „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalas pirmą kartą susidūrė tada, kai 2020 m. gruodžio 19 d. anoniminiai šios vaizdo platformos administratoriai pašalino mūsų paskelbtą įrašą „Kaukės medicinoje – mokslas ir istorija“, kuriame apžvelgiama medicininių veido kaukių istorija bei moksliniai straipsniai apie kvėpavimo kaukių keliamą žalą nėščiosioms, vaikams ir mums visiems.

Esame įsitikinę, kad „YouTube“ cenzorių elgesys yra neatsakingas, neteisėtas ir pavojingas visuomenei, nesuderinamas su demokratijos principais, kelia pavojų žmonių sveikatai, nes neteisėtai riboja teisingą, moksliniais tyrimais grindžiamą informaciją ir taip trukdo greičiau įveikti COVID-19 ligą bei su ja susijusius pamatinių žmogaus teisių ir įstatymų pažeidimus.

Dr. B. Tapperio ir jo bendraminčių drąsi ir atsakinga pilietinė pozicija, nukreipta į sveikesnę ir teisingesnę visuomenę, yra įkvepianti. Tikimės, kad Lietuvoje ir kitose šalyse atsiras daugiau drąsių ir atsakingų žmonių, kurie viešai ir aiškiai pasakys jiems žinomą tiesą apie žmonių, visuomenės sveikatos gerinimo ir ligų išvengimo bei gydymo būdus.

Maloniai lauksime Jūsų nuomonių, atsiliepimų, taip pat pasiūlymų, kokius užsienio autorių filmus norėtumėte pamatyti įgarsintus lietuviškai. Rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt iš anksto dėkojame.

Jūsų „Versmės“ leidykla.

Browse more videos

Browse more videos