2 yıl önce

Seda Sayan'dan evlilik açıklaması

tv100
tv100
Seda Sayan, "Kaç yıldır yalnızsınız?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Evet, uzun süredir hayatımda kimse yok. Kaç yıldır bilmiyorum, öyle şeyleri hesap etmiyorum.""Biraz bu dinginlik iyi geldi. Zaten pandemide hepimiz bir yerlere kaçtık. Ben uzun süre Muğla, Ören’deydim. Şimdi işlerim için İstanbul’dayım."

5 çeşit kolonya çıkardığını dile getiren Sayan, "26 yıldır televizyonda seyircilerime günü kapatırken söylediğim “Sizi kokulu kokulu öpüyorum” sloganıyla beş çeşit Seda Sayan Kolonyası çıkardım. Seda Limon, Seda Ananas, Seda Mandalina, Sedalı ve Seda Oud serisi... Onlarla da uğraşıyorum, dolayısıyla çok yoğunum. Kafamı kaşıyacak vaktim yok" dedi.

İlişkilerde zor bir kadın olup olmadığı sorulan Sayan, "Öyle söylemeyelim de belki çok yoğun olduğum için karşı taraf bundan rahatsız olabilir. Ben çalışkan bir kadınım ve disiplinliyim. Belki bu yönlerim zor geliyordur. Ama bana sorarsan zor bir kadın değilim" ifadelerini kullandı.

Sayan, "Yeniden evliliğe nasıl bakıyorsunuz?" sorusunu ise şu sözlerle cevapladı: "Hiç düşündüğüm bir şey değil. Yeterince evlendim. Altı evlilik yaptım, ayrıldım. Olmadı. Belki benim yoğunluğumdan yürümedi, bitti. Belki de işimi ön planda tuttuğum için bunları yaşıyorum bilmiyorum ama evlilik düşünmüyorum."

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat