2 years ago

Apie veido kaukių naudą nėščiosioms, vaikams ir mums visiems – mokslas ir istorija

ekspertai.eu
ekspertai.eu
https://www.ekspertai.eu/veido-kaukes-butinoskad-isliktume-sveiki-ir-drutipazintinis-filmas103564/

Apie veido kaukes, kurios jau tapo neatskiriama mūsų kasdienės būties dalimi, sklando įvairių gandų.

Kai kas teigia, esą veido kaukės žalingos, neva po jomis susidaro per daug anglies anglies dioksido, todėl apsunkinamas kvėpavimas, dėl to smegenys gauna mažaiu deguonies. Todėl, esą, dėl to kenčia žmogaus sveikata.

Tačiau Lietuvoje pakankamai daug informacijos šaltinių, kurie analitiškai savo analitinėse analizėse įrodė – kaukės yra naudingos žmogaus sveikatai, todėl jas reikia dėvėti visur, kur tik įmanoma. Taip mes apsaugosime save ir aplinkinius nuo koronaviruso.

Apie kaukių naudą ne kartą yra pranešęs valstybinis transliuotojas, nepriklausomas Žmonių partijos portalas, tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt, kiti tiesos skleidimo leidiniai.

Ekspertai.eu primena, kad visi vaizdo įrašai įvairiuose platformuose (pirmiausia youtube), kuriuose skelbiama netinkama informacija apie veidos kaukes, keliamos abejonės dėl veido kaukių dėvėjimo naudos, yra, vardan žmonių gerovės, naikinami.

Jūsų dėmesiui dar vienas pažintinis filmas, kurį pasižiūrėję įsitikinsite – veido kaukės būtinos, kad išliktume sveiki ir drūti. Filmą įgarsino leidykla „Versmė“.