Search
Library
Log in
Watch fullscreen
2 years ago

Klanifornia - Marina Na Na Na - Bleona Qereti (23 nentor 2019)

RTV KLAN
RTV KLAN
#Klanifornia #TvKlan #BleonaQereti
Moderatore dhe autore e rubrikës: Marina Vjollca

Për më shumë na ndiqni në rrjetet sociale:
Facebook: Tvklan
Instagram: rtvklan
WEB: www.tvklan.al

Browse more videos

Browse more videos