Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Tragjedia në Bulqizë, flet një e afërme e familjes: E mitura është jashtë rrezikut për jetën

Ora News Lajme
Ora News Lajme
3 days ago|1 view
#rtvora #oranews
Pas tragjedisë në Bulqizë ku mbetën të vdekur tre pjesëtarë të një familje, vajza e vogël është transportuar në spitalin e Traumës.

Merita, e vogla e familjes, ishte në gjendje të rëndë, ndërkohë, pak minuta më parë Ora News ka qenë në spitalin e Traumës për të mësuar gjendjen e vogëlushes.

Lumturie Bajrami, një person i afërm i familjes Tolaj, bën me dije se gjendja e Merita Tolaj është e mirë sipas informacionit që i kanë edhe mjekët.

Lumturie Bajrami: Sapo mora vesh në TV për të vdekurit mora vesh se janë njerëzit e mi. U konsultova me mjekun është në gjendje të mirë shëndetësore, jashtë rrezikut për jetën. Është nën vëzhgim.

Për më shumë lexoni në: https://www.oranews.tv/article/tragjedia-ne-bulqize-flet-nje-e-aferme-e-familjes-mjeku-me-tha-se-e-mitura-eshte-jashte-rrezikut-jeten

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Browse more videos