Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Partizani dhe Tirana mbyllin miqësoret me humbje, faza përgatitore në Antalia drejt fundit

Report TV
Report TV
2 days ago|0 view
Miqësoret e Partizanit për fazën përgatitore në Antalia janë mbyllur me humbje. Kampionët e Shqipërisë pas disfatës 1-0 kundër Trabzonsporit më 10 janar sot janë mposhtur edhe nga hungarezët e Budapest Honved të cilët kanë fituar me shifrat e pastra 2-0. Në këtë sfidë miqësore që vlente për të parë ecurinë e punës së trajnerit të ri Sormani shënuan Lanzafame dhe Çipt. Kampionët e Shqipërisë pavarësisht se u përpoqën nuk mundën të linin asnjë shenjë.

Kjo ishte dita e 11 e përgatitjeve të Partizanit në Turqi, ndërsa e enjta është dita e fundit që të kuqtë do të qëndrojnë në Antalia. Gjatë kësaj periudhë të kuqtë përveç miqësoreve ka bërë vetëm një goditje në merkato, mbrojtësin Dorian Kërçiku.

Browse more videos