Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

İZMİR'E BİR DE BU AÇIDAN BAKIN!

Emre Durmuş
Emre Durmuş
evvelsi gün|2 görüntüleme
Merhaba arkadaşlar ben Emre Durmuş, İzmir'de yaptığımız kısa tatil turunda size Efes Antik Kenti, Şirince, Alaçatı, Urla ve saat kulesi gibi yerlerde geçirdiğimiz maceredan bir şeyler anlatmak istedim Özellikle Efeste tarihi yerleri anlatırken Aşk evine girmek için bir ölçek olan ayak izi ile olan şekilin açıklamasını yapıyorum. İzmir'de belgesel tadında yaptığımız bu video umarım sizin de hoşunuza gider.

Bu yaz ege ve akdeniz turu yapacak olan tatil rotalarınıza eklemeniz gereken yerlerden videolar paylaşmaya devam edeceğim. Otel, kamp ve konaklama tavsiyelerimi de videonun içinde zaman zaman göstermeye çalışacağım. Yağmur ile Türkiye turumuz devam ediyor, bir sonraki videoda görüşmek üzere.

Emre Durmuş Kimdir?
http://yolgunlukleri.net/emre-durmus-2/

Sosyal Medya Hesaplarım

Seyahat blogum : http://yolgunlukleri.net/
İnstagram: https://www.instagram.com/yolgunlukleri/
Facebook: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/
Twitter: https://twitter.com/_EmreDurmus


İş Teklifleri (Business) emredurmus@creator.st

Merhaba Ben Emre Durmuş , 4 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler :)