Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Surprizon gazetari i njohur: Dikur mendoja të bëhesha shofer kamioni!

Top Channel Albania
Top Channel Albania
6 days ago|5 views
Gazetari i njohur, Denis Dyrnjaja, ishte pjesë e panelit të sotëm në ?Ftesë në 5? me Bieta Sulon, ku u diskutua rreth shoferëve meshkuj dhe atyre femra.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#FteseNe5 #TopChannel

Browse more videos