Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Report TV -Përplasen dy makina në autostradën Lushnje- Golem, dy të plagosur

Report TV
Report TV
4 months ago|0 view
LUSHNJE- Një aksident ka ndodhur në autostradën Lushnje- Golem, ku janë perplasur dy automjete dhe janë plagosur dy persona.

Mjetet janë Chervolet me traga AA740HU dhe Benz me targa AA645YJ. Makinat janë dëmtuar në pjesën e përparme të tyre. Policia ka mbërritur në vendngjarje për të rregulluar trafikun e krijuar nga aksidenti.

Browse more videos