LOL Ooh La La Baby DEV Surprise LOL Çanta LOL Ruju Emzikli LOL Bebek LOL Sürpriz Bidünya Oyuncak

  • 5 yıl önce
LOL Ooh La La Baby DEV Surprise LOL Çanta LOL Ruju Emzikli LOL Bebek LOL Sürpriz Bidünya Oyuncak

LOL Ooh La La Baby Surprise Dev LOL Çanta Renk Değiştiren Sürpriz LOL Ruju Emzikli LOL Bebek açtık. Dev LOL Surprise Ooh La La Baby Surprise Türkçe adıyla LOL Sürpriz Ooh La La Bebek. LOL Ohh La La Bebek sürpriz çantamızın pembe renk olduğunu görüyoruz. Dev LOL Çantanın içinden çıkan kedi şeklindeki çantanın içinden Dev L.O.L. bebek çıkıyor. Pembe sarı ve mavi renginde ki saçları ile dikkat çeken Ohh La La Babies yani La La oyuncak bebek iGlitter Kitty Queen'miş.

LOL Ooh La La Surprise yani LOL Ooh La La Baby sürpriz çantamızda ki diğer sürprizler ile devam ediyoruz. 100 LOL doları yani Loros şeklinde ki paketimizin içinden, arkasında ısırılmamış elma olan camı kırılmış oyuncak LOL telefonu çıkıyor. İçinde LOL makyaj malzemeleri olan oyuncak LOL telefonunu sizlere tanıtıp

Ooh La La Babies yani LOL Ooh La La Bebek çantasından çıkan diğer sürprizlerle devam ediyoruz. Yüz Loros şeklindeki diğer LOL sürpriz paketimizin için Dev parlak simli gözlük çıkıyor. Diğer paketimizin içinden ise gözlük zinciri çıkıyor.

La La Oyuncak Paket diğer sürpriz kutumuzdan ise dev bir içecek şişesi çıkıyor. Şişenin içinde hareketli simler ve kalpler olduğunu görüyoruz. LOL Ooh La La Baby Surprise yani LOL Ooh Lala sürpriz bebeğimize biberonu ile su içiriyoruz. LOL Ooh La La sürpriz son paketimizin içinden ise kedicik şeklinde çok şirin bir emzik çıkıyor. Emziğin diğer bir özelliği ise renk değiştiren ruj yani LOL ruju olduğunu görüyoruz. Emziğimizi LOL Lala yani sürpriz La la Bebek e takarak emzikli bebek olduğunu görüyoruz. Emzikli LOL Bebek çok şirin görünüyor.

Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!

Önerilen