Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

YENİ LOL Sürpiz BOYS Erkek Bebekler Challenge LOL Surprise! | Lol Boys Brothers Bidünya Oyuncak

OyunHamuruTV
2 ay önce|61 görüntüleme
YENİ LOL Sürpiz BOYS Erkek Bebekler Challenge LOL Surprise! | Lol Boys Bidünya Oyuncak

NEW LOL Surprise BOYS ! Big Brother Mystery Blind Bags -
Look who is here! The LOL Surprise Boys! Which big brothers can I find inside of these surprise blind bags? Do they color change in water? Thank you LOL for sharing these awesome dolls with me.

Hey B.B.s, for the first time ever there’s entire series of L.O.L. Surprise BOYS! Gül abal and Buse abla are unboxing Teacher's Pets and Do-Si-Dude, a member of the Dance club and Line Dancer’s brother, who is also the inspo for Buse abla and Gül abla the royal high - ney ! Find out which other L.O.L. Surprise Boys have joined the series with NEW water surprises!

In a world where babies run everything, little Rockers rebel against nap time and Teacher's Pets become class presidents with "Free Pizza Fridays!" In this world , all work is play and nothing is dull cuz it's all a lil' surprising and outrageous!

#LOLSurprise #CollectLOL

◕‿◕ You rock cookie fans! I'll see you in my next ! ◕‿◕

Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!