Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

VP - Basketboll! Vajzat e ‘’Tirones’’ rikthejne kupen pas 20 vitesh - 24 Qershor 2019 - Vizion Plus

VizionPlusAlbania
VizionPlusAlbania
2 months ago|0 view
http://www.vizionplus.tv
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://instagram.com/VizionPlusTv
https://twitter.com/VizionPlusTV
Basketboll! Vajzat e ??Tirones?? rikthejne kupen pas 20 vitesh.
Pas 20 vitesh skuadra e basketbollit te vajzave te ??Tirones ?? fiton kampionatin. Ne studion e ??Vizionit te Pasdites?? ne ??Vizion Plus?? tre nga vajzat e skuadres vijne te na rrefejne emocionet e fitores dhe sfidat e ketij sezoni. Te ftuar: Tea Jace, Dajana Baraj, Xhesika Toska.
Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, sikunder nuk do te mungojne nga ana tjetër bisedat me personazhe të dashur të ekranit, stili i jetes të se cilëve merret si nje model qe duhet ndjekur nga shikuesit.

Browse more videos