Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

RTV Ora - Basha mesazh Ramës: 30 qershori do jetë varreza jote politike, s’ka zgjedhje pa opozitën

Ora News Lajme
Ora News Lajme
23 days ago|0 view
#rtvora

Kryetari i PD-se ne fjalimin mbylles te protestes deklaroi i bindur se nuk do të ketë negociata me Edi Ramen pa dënuar ata që vodhën zgjedhjet. Basha shtoi se të bashkuar do të jenë çdo ditë madje edhe më 30 qershor kur është caktuar data e zgjedhjeve lokale për të cilat kryeministri deklaron se do të mbahen edhe pse presidenti ka firmosur anulimin e tyre.

Basha: "Nesër, pasnesër, të hënën, të martën, të mërkurën, të enjten, të premten, të shtunën dhe të dielën kështu të bashkuar në mbrojtje të demokracisë dhe në mbrojtje të Kushtetutës. I afërt është fundi i tiranisë, ora e fitores po afron."
Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/article/opozita-sot-ne-proteste

Follow RTV Ora

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz

Browse more videos