Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

RTV Ora - Rama çon në Gjykatën gjermane gazetarin e “BILD”

Ora News Lajme
Ora News Lajme
7 months ago|0 view
#rtvora

Përgjimet e publikura nga gazeta gjermane ?BILD?, me autor gazetarin Pieter Tiede, duke se ka acaruar kryeministrin Edi Rama.

Në një postim në Twitter, Rama bën me dije se do të çojë në gjykatën gjermane gazetarin e ?BILD?, Pieter Tiede.

Rama shkruan se ka vendour ta ndjekë këtë çështje në Gjermani, sepse drejtësia nuk bën lojra me sekretet hetimore dhe dinjiteti i njerzëve dhe shteteve respektohet.

?Kam vendosur ta çoj në gjykatat gjermane këtë gazetar dhe në atë vend të bekuar,ku drejtësia nuk bën lojra me sekretet hetimore e ku dinjiteti i njerëzve dhe i shteteve respektohet si vlerë e pacënueshme,le të shohim kush është me të drejtën në këtë histori drejtësie të munguar!? shkruan Rama.
Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/article/rama-con-ne-gjykaten-gjermane-gazetarin-e-bild

Follow RTV Ora

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz

Browse more videos