Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Pas vdekjes, drejtësi në Strasburg

Top Channel Albania
Top Channel Albania
6 months ago|0 view
Gjykata e Strasburgut i ka dhënë të drejtë familjes së një të dënuari i cili ndërroi jetë në spitalin e burgut dhe për mos mjekimin e tij shteti shqiptar u gjobit me 12 mijë euro.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH

Browse more videos