Search
Library
Log in
Watch fullscreen
2 years ago

RTV Ora - Makina përfshihet nga zjarri gjatë ecjes, shpëton paq shoferja në Durrës

Ora News Lajme
Ora News Lajme
#rtvora
Një automjet tip "Benz" ka marrë flakë mëngjesin e sotëm në Durrës. Makina me targa AA 144 RN mësohet se ka qenë duke ecur në momentin kur është përfshirë nga zjarri.

"Rreth orës 08:15 të mëngjesit të sotëm një automjet u përfshi në flakë në pjesën fundore të qytetit bregdetar, në afërsi të portit të Durrësit. Automjeti drejtohej nga 27-vjeçarja me iniciale E.T, banore e lagjes së plazhit. Benzi me targa AA144RN ishte duke lëvizur nga plazhi në drejtim të Vollgës kur është përfshirë në flakë. Fillimisht zjarri është shfaqur në pjesën e pasme dhe më pas ka përfshirë të gjithë mjetin" njoftoi gazetari Leonidha Musaj nga Durrësi.

Famtirësisht e reja e ka kuptuar se diçka po ndodhte dhe ka ndaluar duke dalë nga makina dhe është larguar disa metra larg saj nga frika e shpërthimit.

Shërbimi zjarrfikës i mbërritur në vendngjarje ka bërë shuarjen e zjarrit në mjet. Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndije elektrike por hetimet vijojnë.
Për më shumë lexoni në:
http://www.oranews.tv/article/makina-perfshihet-nga-zjarri-gjate-ecjes-shpeton-paq-shoferja-ne-durres
Follow Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz

Browse more videos

Browse more videos