Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

Binali Yıldırım'ın seçim çalışmaları - Taksi durağı ziyareti - İSTANBUL

beyazgazete
beyazgazete
5 ay önce|55 görüntüleme
- Ziyaretten görüntülerBinali Yıldırım'ın seçim çalışmaları - AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Maltepe'de çeşitli ziyaretlerde bulunduİSTANBUL (AA) - AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Maltepe'deTBMM Başkanlığından istifa ettikten sonra ikinci seçim çalışmalarına Maltepe'de başladı.
Adalar programı sis nedeniyle etlenen Yıldırım, seçim çalışmalarına Maltepe ilçesi Zümrüt Mahallesi'ndeki Zümrüt Çiçek Taksi durağını ziyaret ederek başladı.
Burada yaklaşık 40 dakika kalan Yıldırım, taksicilerle sohbet etti ve onların sorunlarını dinledi.Taksiciler, Yıldırım'a büyük ilgi gösterdi. Yıldırım, çıkışta taksicilerle fotoğraf çektirirken bir vatandaşın eşiyle telefon görüşmesi yaptı. Kim taksiciler de Yıldırım ile bol bol öz çekim gerçekleştirdi.Yıldırım buradan ayrılarak yakında bulunan Medine Camii Çay Ocağı ve Kütüphanesi'ne gelen Yıldırım, yolda geçen bir çocuğa ilgi göstererek sevdi.Çay ocağı ve kütüphanedekilerle bir süre sohbet eden Yıldırım, daha sonra aynı bölgede yer alan Bitlis Mutki Çatalsöğüt Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni de ziyaret etti.Yıldırım'ın ziyaretlerinde Cumhur İttifakı'nın Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan ile AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikçi ve partililer hazır bulundu.Binali Yıldırım, TBMM Başkanlığı'ndan istifa ettikten sonra ilk seçim çalışmalarına dün Eyüpsultan ilçesinde başlamıştı.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/binali-yildirim-in-secim-calismalari-taksi-duragi-ziyareti-istanbul-668532.html

Daha fazla videoya gözat