Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'CHP, HDP, İYİ Parti, Saadet Partisi, dördü de el ele, kol kola yürüyorlar' - SİVAS

  • 5 yıl önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP, HDP, İYİ Parti, Saadet Partisi, dördü de el ele, kol kola yürüyorlar" - SİVAS - AK Parti Sivas Mitingi - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vatandaşlara kenevirden üretilen torba dağıtması - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim şarkısına eşlik etmesiSİVAS (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Cumhuriyet Meydanında düzenlediği mitinge katıldı.
(10)Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP, HDP, İYİ Parti, Saadet Partisi, dördü de el ele, kol kola yürüyorlar. Söyle bana arkadaşını söyleyeyim sana kim olduğunu"Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İki ay Afrin'de biz leblebi çekirdek mi kullandık? Mermi kullandık, bombaları kullandık. Silahlı silahsız bütün insansız hava araçlarıyla teröristleri yok ettik. Bu ne domatese benzer ne patlıcana ne sivri bibere. Benim ecdadım Çanakkale'yi fethederken ne yedi ne içti bunu biliyorlar mı? Hedef saptırıyorlar. Üç kuruş beş kuruş yeri geldiğinde fazla veririz ama biz merte namerte bu toprakları yedirtmeyiz."

http://beyazgazete.com/video/webtv/siyaset-3/cumhurbaskani-erdogan-chp-hdp-iyi-parti-saadet-partisi-dordu-de-el-ele-kol-kola-yuruyorlar-sivas-663792.html

Önerilen