Search
Library
Log in
Watch fullscreen
2 years ago|3 views

Eneda Tarifa për Voilà: Jam e lumtur! – Voilà, 1 Shkurt 2019

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Voilà, i cili transmetohet çdo të premte në kanalin e Top Channel në Youtube ka intervistuar në episodin e dytë Eneda Tarifën. E pyetur në lidhje me Top Talent 2, ku ajo do të jetë në rolin e prezantueses, Eneda është përgjigjur se e ka pranuar direkt propozimin nga drejtuesit e televizionin Top Channel. Ajo është shumë entuziaste, pasi ky është një format televiziv që i përshtatet shumë dhe e gjen veten shumë mirë.
Browse more videos