Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Toz Bulutu Şanlıurfa'yı Esir Aldı

4 dakika önce0 views

haberler

Haberler.com

Toz bulutu Şanlıurfa'yı esir aldıŞANLIURFA - Suriye üzerinden gelerek ilk önce Ceylanpınar, Viranşehir ve Siverek ilçelerinde etkili olan yoğun toz bulutu gece geç saatlerde Şanlıurfa'nın merkezine ulaştı.
Toz bulutu Şanlıurfa'yı esir aldı

ŞANLIURFA - Suriye üzerinden gelerek ilk önce Ceylanpınar, Viranşehir ve Siverek ilçelerinde etkili olan yoğun toz bulutu gece geç saatlerde Şanlıurfa'nın merkezine ulaştı. Pencereden dışarı bakan vatandalar son yılların en yoğun toz bulutunu görünce gözlerine inanamadı.
Edinilen bilgiye göre, Suriye üzerinden gelen yoğun toz bulutu Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde etkili oldu. Akşama doğru Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerinde etkili olan toz bulutu, gece geç saatlerde ise Şanlıurfa merkezi ile Siverek, Akçakale ve Harran ilçelerini adeta esir aldı. Gece pencereden dışarı bakan vatandaşlar, son yılların en yoğun toz bulutunu görünce gözlerine inanamadı.

https://www.haberler.com/toz-bulutu-sanliurfa-yi-esir-aldi-11332196-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Toz Bulutu Şanlıurfa'yı Esir Aldı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6vgfxr" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle