Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
3 yıl önce

Kenan Doğulu - Boş Sayfa (Teaser) #VayBe

Kenan Doğulu
Kenan Doğulu
Kenan Doğulu'nun, Doğulu Productions etiketiyle yayınlanan ve #VayBe albümünde yer alan #BoşSayfa şarkısı, klibiyle 3 Ekim Çarşamba günü yayında!

Albümü #AppleMusic'ten dinlemek için; https://geo.itunes.apple.com/us/album/vay-be/1410114425?mt=1&app=music


Kenan Doğulu Apple Music & iTunes: https://itunes.apple.com/tr/artist/kenan-do%C4%9Fulu/257940197?l=tr
Kenan Doğulu Spotify: https://open.spotify.com/artist/2RQ8NtUmg5y6tfbvCwX8jI?si=6GdngY1kQuuuMO7C1vEZ9Q

Kenan Doğulu Web SIte: http://www.kenandogulu.com.tr
Kenan Doğulu Facebook: https://www.facebook.com/kenandogulu
Kenan Doğulu Twitter: https://twitter.com/kenandogulu
Kenan Doğulu Instagram: https://www.instagram.com/kenandogulu/

Kenan Doğulu çıktığı günden itibaren büyük ilgi gören VAY BE albümünün ikinci klibini California’da “Boş Sayfa” şarkısına cekti.
Söz, müzik ve düzenlemesi Kenan Doğulu’ya ait olan şarkının California’da çekilen klibinin prodüksiyonu Miniac Films tarafından yapılırken, yönetmen koltuğunda Benjamin Kutsko yer aldı.
California’daki 3200 kilometrekarelik Joshua Tree Ulusal Parkı’nda 20 kişilik bir ekiple yapılan gece ve gündüz çekimleri iki gün sürdü, klipte Doğulu’ya Pharell'in N.E.R.D grubunun turnesinde ve Rihanna'nın New York Moda Haftası'nda gösterilen Savage koleksiyon tanıtımında yer alan dansçı/model Tsola Akuya eşlik etti. Görsel efektler ve drone çekimleri ile zenginleşen klipte 1972 Delta 88 model Oldsmobile marka bir otomobil kullanıldı.
Yönetmen Benjamin Kutsko tarafından kullanılan özel kamera tekniği sayesinde boyutlar arası bariyerlerin yıkıldığı klipte, ortaya çıkan mistik görüntülerle rüya ve gerçeklik arasında gelip giden sahneler yer alıyor.
Kenan Doğulu'nun büyük sanatçılar Dali, Mozart ve Shakespeare’i anarak; dinleyicilerini yaratıcı olmaları için cesaretlendirip, hayal dünyalarına sahip çıkmalarını hatırlattığı “Boş Sayfa” şarkısının klibi 3 Ekim’de tum dijital platformlarda yayında olacak.