Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 yıl önce|267 görüntülenme

Mustafa Erdoğan yönetti, Gülben Ergen izledi... Mustafa Erdoğan ve Gülben Ergen Anadolu Ateşi'nde buluştu

beyazgazete
beyazgazete
Mustafa Erdoğan röportaj
-Gülben Ergen ve çocuklarından görüntü
-Gülben Ergen ile röportaj

( MUĞLA ) MUĞLA

- Anadolu Ateşi, Bodrum Antik Tiyatro'da dev kadro ile sahne aldı. Anadolu Ateşi nin genel sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan’ın hazırladığı dans gösterisini izlemeye eski eşi ünlü sanatçı Gülben Ergen ve çocukları Ares, Güney’de geldi. Kuruluşunun 20. Yılında, sahnelerde ise 18.yılında Türkiye başta olmak üzere, Dünya’nın her yerinde kültürel esintileri yansıtan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu Ege Turnesi kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da hayranları ile buluştu. 18 yıldır 100 ülkede 45 milyonu aşan seyirciyle buluşan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nu Bodrum Antik Tiyatro'da iki bini aşkın kişi izledi. İzleyenler arasından yerini alan Gülben Ergen çocukları Ares ve Güney ile beraber dans gösterisini izledi. Onlar her zaman benim yanımda Çocuklarının her zaman yanında olduğunu da ifade eden Erdoğan “Çocuklarım her zaman benim yanımdalar. Arada kaçıp geliyorum buraya. Bu da iyi bir vesile oluyor. Onlarla vakit geçireceğim. Yarında alıp Antalya gösterisine gidiyoruz beraber. İş ile tatili birleştiriyoruz. Yazın çok yoğun oluyor. Ama hiç ara vermek yok” dedi.
Erdoğan, Bodrum Antik Tiyatro'daki gösteri için “şu anda burada 90 kişiyiz. Bu 90 kişi içerisinde Anadolu Ateşi'nin büyük kadrosu Anadolu Ateşi'nin Ankara, Gaziantep, İstanbul okullarından katılan gençler var. En iyi kadroyla en kalabalık kadroyla Bodrum seyircisine yaraşır bir gösteri olacak. “ dedi.
Gülben Ergen ise her zaman izlemeye geldiklerini ifade ederek “Her zaman severek izlediğimiz bir gösteri. Her sene daha da gelişmiş ve güzelleşmiş olarak izliyoruz. Tatilde çok güzel gidiyor. Yakında okular açılacak gideceğiz. Bir rahatsızlık geçirmiştim iyileştim şimdi” dedi.


http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/mustafa-erdogan-yonetti-gulben-ergen-izledi-mustafa-erdogan-ve-gulben-ergen-anadolu-atesi-nde-bulustu-583254.html
Daha fazla videoya gözat