Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Faslı turistlerin rotası: İstanbul

3 ay önce2 views

beyazgazete

beyazgazete: - Cadde ve araçlardan detaylar - Tut Seyahat Acentası'ndan detay - Rabat'taki Tut Seyahat Acentası Müdürü Muhammed Bineisi ile röportaj - Fas lı gazeteci Hannan en - Nebli ile röportaj - Seyahat Acentası Ticari Sorumlusu Emine Huveyt ile röportaj - Rabat'taki Tut Seyahat Acentası Müdürü Muhammed Bineisi:"Turistler açısından Türkiye'deki hizmetlerin iyi oluşu, fiyatların uygunluğu da Fas lıların rağbet göstermesine neden oluyor" - Tut Seyahat Acentası Ticari Sorumlusu Emine Huveyt:"İstanbul'un cazibe merkezleri, tarihi yerleri, kültürel yönü, Fas lılarda bu şehri ziyaret etme arzusu uyandırıyor. İstanbul, mimari açıdan ve alt yapı bakımından da bir şaheser" - Fas lı gazeteci Hannan en - Nebli:"Türkiye artık gençlerin tercih ettiği bir yer oldu. Ziyaretin diğer ülkelere kıyasla daha uygun bir fiyata mal olması ve vize istememesi de taleplerin belirleyici unsurları arasında"RABAT (AA) - HALİD MECDUB - Fas lı turistler, son yıllarda rotalarını İstanbul'a çevirdi.Türkiye'nin tarihi ve mimari yönü, turizm imkanları, fiyat uygunluğu ve Arapçaya çevrilen Türk dizilerinin, son yıllarda Fas lıları Türkiye'ye ziyaret etmeye teşvik eden unsurlar olduğunu belirten seyahat acentaları, yaz aylarında Antalya'ya ilginin artması dışında genelde İstanbul'un tercih edildiğini ifade ediyor.Bu kapsamda AA muhabirine bilgi veren Rabat'taki Tut Seyahat Acentası Müdürü Muhammed Bineisi, Fas lıların özellikle yaz aylarında Türkiye'yi ziyaret taleplerinde gözle görülür bir artış olduğunu söyledi.

Türkiye'nin Fas lılar nezdinde merak edilen bir ülke olduğuna işaret eden Bineisi, "Turistler açısından Türkiye'deki hizmetlerin iyi oluşu, fiyatların uygunluğu da Fas lıların rağbet göstermesine neden oluyor." dedi.
Bineisi, son zamanlarda müşterilerine Türkiye, ardından umre ibadetini yerine getirmek üzere Suudi Arabistan ziyareti şeklinde bir program sunduklarını ifade etti.
- "Türkiye artık gençlerin tercih ettiği bir yer oldu"Tut Seyahat Acentası Ticari Sorumlusu Emine Huveyt de İstanbul'un Türkiye'de Fas lıları çeken ilk rota olduğunu, bu şehri Antalya'nın takip ettiğini belirtti.
"İstanbul'un cazibe merkezleri, tarihi yerleri, kültürel yönü, Fas lılarda bu şehri ziyaret etme arzusu uyandırıyor. İstanbul, mimari açıdan ve alt yapı bakımından da bir şaheser." ifadelerini kullanan Huveyt, bu ülkeyi ziyaret etmek isteyenlerin genellikle gençler, yeni evlenen çiftler olduğunu aktardı. Fas lı gazeteci Hannan en - Nebli de "Türkiye artık gençlerin tercih ettiği bir yer oldu. Ziyaretin diğer ülkelere kıyasla daha uygun bir fiyata mal olması ve vize istememesi de taleplerin belirleyici unsurları arasında." diye konuştu.
- "Minareler şehri İstanbul"Türk dizilerinin de bu ziyaretleri teşvik edici olduğunu, bir anlamda Türkiye'nin turizm açısından reklamını yaptığını ifade eden Nebli, kendisinin de birçok kez Türkiye'yi ziyaret ettiğini ama her seferinde bu ülkenin kalkınmış, mimari ve tarihi eserlerine değer veren yanından etkilendiğini belirtti.
İstanbul'u "minareler şehri" olarak isimlendirdiğini söyleyen Nebli, Konya'ya da gittiğini, bu şehrin kendisinde farklı izler bıraktığını ifade etti.
Nebli, Türkiye'nin, tarihi ve güzelliği kendisinde birleştiren bir ülke olduğunu, bunu insanlara gösterebilme konusunda da akıllı bir politika uyguladığını sözlerine ekledi.

http://beyazgazete.com/video/webtv/yasam-11/fasli-turistlerin-rotasi-istanbul-580562.html

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Faslı turistlerin rotası: İstanbul
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6ruben" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Faslı turistlerin rotası: İstanbul
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6ruben" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle