Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Kreu masakrën në Selenicë, Ritvan Zykaj arrestohet pak metra nga vendi ku kreu krimin

4 months ago0 views

TXG8MkagApxY704

Report TV

Është kapur mëngjesin e sotëm nga policia autori i vrasjes së tetëfishtë, Ritvan Zykaj.

Autori është kapur në një zonë më bimësi të dendur pranë banesës së tij rreth orës 6:30.

Gjatë momentit të kapjes autori është munduar të largohet me vrap por nuk ka arritur të largohet pasi është neutralizuar nga policia. Gjatë momentit të arrestimit, autorit i është gjetur arma e krimit dhe aparati celular, i përdorur nga autori gjatë kohës kur ishte në kërkim.Operacioni për kapjen e tij zgjati 12 orë u drejtua nga drejtori i Policisë, Ardi Veliu. Gjithashtu u kërkua edhe angazhimi i RENEA, FNSH dhe DELTA FORCE.

Report this video

Select an issue

  • Sexual content
  • Violent content
  • Defamation or Hateful content
  • Fake news story

Embed the video

Kreu masakrën në Selenicë, Ritvan Zykaj arrestohet pak metra nga vendi ku kreu krimin
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6ru5v5" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above

Report this video

Select an issue

  • Sexual content
  • Violent content
  • Defamation or Hateful content
  • Fake news story

Embed the video

Kreu masakrën në Selenicë, Ritvan Zykaj arrestohet pak metra nga vendi ku kreu krimin
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6ru5v5" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above