Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ora News - Gjyshi i autorit të masakrës së Selenicës tregon tmerrin: Ulërija më kot, kujë zezë

4 months ago0 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Gjyshi i autorit të masakrës së Selenicës ka treguar për mediat momentet e tmerrit nga gjithë ajo që i kanë parë sytë.

?Ishim në drekë, në atë festë, ai piu një birrë dhe një tjetër e mori me vete. Unë u ngrita nga tavolina si plak që jam më shpejt, pas meje u ngrit edhe ky. I thashë ca do bësh, më tha do nxjerr dhentë? ? tregon gjyshi.

Duke u ndalur në skenën pas krimit, ai tregon: ? Pashë një vëlla të shtrirë me kokë poshtë i vrarë e mora. Mora dhe kunatën e ujdisa. Më pas pashë nusen e vrarë të Azemit. Kur shkova pastaj andej tek nipi i vogël (e ka fjalen per familjen e Besim Zykajt) Oj nene. Ajo ishte kujë e zezë.?

Për më shumë lexoni në:
http://oranews.tv/article/gjyshi-i-autorit-te-masakres-se-selenices-tregon-tmerrin-ulerija-me-kot-kuje-zeze

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News - Gjyshi i autorit të masakrës së Selenicës tregon tmerrin: Ulërija më kot, kujë zezë
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6ru54a" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News - Gjyshi i autorit të masakrës së Selenicës tregon tmerrin: Ulërija më kot, kujë zezë
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6ru54a" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above