Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Report Tv në vendin ku kap autori i masakrës së Selenicës, policia e pikasi me dylbi

4 months ago0 views

TXG8MkagApxY704

Report TV

Gazetari Arsen Rusta i ndodhur në vendin ku u arrestua autori i masakrës së 8-të në Resulaj të Selenicës raporton për Report Tv se autori është pikasur nga policia në orën 5 të mëngjesit të sotëm, pikërisht në rrugën që shihni në video.

Zykaj është parë nga një efektiv i RENEA-s, i cili monitoronte zonën me dylbi. Ai ka kërkuar përforcime pasi autori ishte i armatosur. Pak minuta më vonë i kanë bërë thirrje që të dorëzohej. Autori ka hedhur armën dhe ka tentuar të largohet me vrap. Forcat RENEA i janë lëshuar nga pas duke e arrestuar.

Fjalët e para që ka thënë pasi policia e ka neutralizuar janë të pakta. Ai ka pranuar krimin dhe ka kërkuar avokat. ?Unë i vrava, me gjeni avokat?, mësohet të ketë thënë Ritvan Zykaj.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Report Tv në vendin ku kap autori i masakrës së Selenicës, policia e pikasi me dylbi
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6ru2cv" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above

Report this video

Select an issue

Embed the video

Report Tv në vendin ku kap autori i masakrës së Selenicës, policia e pikasi me dylbi
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6ru2cv" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above