Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

3. Ilıca Çermik Festivali" Başladı

3 ay önce79 views

haberler

Haberler.com

Erzurum'da, Aziziye Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Ilıca Çermik Festivali", kortej yürüyüşüyle başladı.

Ilıca Şehitlik Anıtı önünde bir araya gelen güreşçiler ile Termal Spor Kulübü boks ve kickboks takımı, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı eşliğinde yürüyüş yaptı.
Yürüyüşe Aziziye Caddesi'nde AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aziziye Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile vatandaşlar katıldı.

Orhan Tavlı Stadı'ndaki festival alanında sona eren yürüyüşün ardından mehteran takımı ve boks takımı sporcuları gösteri sundu, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Haber

https://www.haberler.com/3-ilica-cermik-festivali-basladi-11135246-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

3. Ilıca Çermik Festivali" Başladı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6rt9gq" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle