Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

15 Temmuz Şehitleri, Edirnekapı'daki mezarları başında anıldı - İSTANBUL

beyazgazete
beyazgazete
2 yıl önce|21 görüntüleme
- Edirnekapı Şehitliği - AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya - Kuranı Kerim'in okunması - Yapılan dualar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - FETÖ'cü hainlerin şehit ettiği 15 Temmuz Şehitleri, Edirnekapı'daki mezarları başında anıldı - Şehitlerin ruhları için Kur'an okundu, dualar edildi ve kabirlerine karanfiller bırakıldıİSTANBUL (AA) - FETÖ'cü hainlerin 2 yıl önceki darbe girişiminde hayatlarını kaybedenler için Edirnekapı'daki 15 Temmuz Şehitler Mezarlığında anma programı düzenlendi.
Program, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve diğer yetkililerin yerlerini almasıyla başladı.
Şehitler için Kur’anı Kerim okundu ve dualar edildi.Çiçekler ve Türk bayraklarıyla süslenen 15 Temmuz Şehitler Mezarlığında kabri bulunan "kahramanların" yakınlar, mezarlıkları temizledi ve çiçekleri suladı. Kimi şehit yakınlarını göz yaşlarına hakim olamadıkları görüldü.
Törenine Şahin'in yanı sıra Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya, Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İBB Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililer, askeri erkan, şehit yakınları, gaziler ve çok sayıda vatandaş katldı.Anma programı katılanların şehitlerin kabirlerine karanfiller bırakmasıyla sona erdi.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/15-temmuz-sehitleri-edirnekapi-daki-mezarlari-basinda-anildi-istanbul-569077.html

Daha fazla videoya gözat