Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

(PA KOMENT) Shkodër, vriten ish-polici dhe bashkëjetuesja - Top Channel Albania - News - Lajme

Top Channel Albania
Top Channel Albania
last year|2 views
Një krim i dyfishtë ka tronditur qytetin e Shkodrës mëngjesin e kësaj të diele. Një ish-punonjës policie dhe bashkëjetuesja e tij janë vrarë me armë zjarri brenda në automjetin e tyre, në sy të fëmijës një vjeç e gjysmë.

Browse more videos