Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Minik Leyla’nın Elbiseleri Tarlada Bulundu

3 months ago0 views

Ağrı’da bayram günü kaybolan ve dere kenarında cansız bedeni ulunan minik Leyla’nın en son üzerinde bulunan elbiseleri tarlada bulundu.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:


Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın birinci günü olan 15 Haziran tarihinde kaybolan minik Leyla arama kurtarma çalışmalarının 18’nci gününde köye 3 kilometre uzaklıkta bulunan dere kenarında bulunmuş yapılan otopsinin ardından toprağa verilmişti. 3 buçuk yaşındaki minik Leyla’ya ait elbiseler dün akşam saatlerinde tarlasını biçen bir vatandaş tarafından bulundu. Durum jandarma ve AFAD ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen jandarma çevrede geniş güvenlik önlemi alarak tarla içinde arama çalışması başlattı. Olay yeri inceleme ekiplerinin de katıldığı çalışmada tarla didik didik arandı. Leyla’nın ayakkabısı, penyesi ve çorapları tarlanın ortasında bulundu. Ekipler Leyla’ya ait elbiseleri tutanak tutup teslim aldı.

‘Leyla’nın elbiseleri cesedin bulunduğu alana 200 metre uzaklıkta bulundu’
Elbiselerin bulunması ile ilgili açıklamalarda bulunan Leyla’nın amcası Yusuf Aydemir yaptığı açıklamada, “leyla arama kurtarma çalışmalarının 18’nci günüde bulundu. Çalışmalar kapsamında jandarma, korucu ve AFAD ekipleri çok çalıştılar. Bulamadılar. Defnedildikten bir hafta sonrada elbiseleri bulundu. Bizim bir akraba tarlayı biçerken Leyla’ya ait penyeyi buluyor. Diğer elbiseleri de jandarma tarlayı ararken kilotlu çorabı bulundu. Olay yeri inceleme ekibi geldi. AFAD ve jandarmada geldi. Penyeyi buldular. Daha sonra köye doğru arama yapacaklardı bu sırada Leyla’ya ait diğer elbiseler tarla içerisinde bulundu. Drone bulamadı. Jandarma buldu. Leyla’nın elbiseleri cesedin bulunduğu alana 200 metre uzaklıkta bulundu” dedi.

#haber #gündem #news #sondakika #haberler #leyla #kayıp
================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için

Report this video

Select an issue

Embed the video

Minik Leyla’nın Elbiseleri Tarlada Bulundu
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6ognll" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above