Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

İnşaat İşçisinden 15 Temmuz Şiiri

3 ay önce52 views

haberler

Haberler.com

İnşaat işçisinden 15 Temmuz şiiriANKARA - Ankara'da yaşayan inşaat işçisi Yusuf Çıtak, Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin yıl dönümünde "15 Temmuz" şiiri yazdı.
İnşaat işçisinden 15 Temmuz şiiri

ANKARA - Ankara'da yaşayan inşaat işçisi Yusuf Çıtak, Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin yıl dönümünde "15 Temmuz" şiiri yazdı.
15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde duygularını şiire döken 45 yaşındaki inşaat işçisi Çıtak, hain darbe girişimini unutturmamak için şiiri yazdığını söyledi. 15 Temmuz'un Türkiye için bir facia olduğunu ifade eden Çıtak, "15 Temmuz, sinsi bir plan. Şükürler olsun ki onu atlattık. Çok büyük bir mücadele verildi. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum" diye konuştu.
Filistinliler için "Sen ağlama çocuk" başlığıyla şiir yazdığını kaydeden Çıtak, şehitlerimiz ve Soma faciası ile de şiirler yazdığını aktardı. Haber

https://www.haberler.com/insaat-iscisinden-15-temmuz-siiri-11042002-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

İnşaat İşçisinden 15 Temmuz Şiiri
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6of6u8" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle