Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Kalbimde Başka Biri Var

4 ay önce3 views

2. Bölüm Özet:

Yağmur, Deniz’le birlikte yakalamış, Melek’i kendine aşık etme planı daha başlamadan bitme noktasına gelmiştir. Bu yüzden Melek’e bir an önce gerçekleri anlatmalıdır.
Fakat bir sorun vardır ki, gerçekleri o da bilmemektedir. Çünkü geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. O gece yaşananları bilen tek bir kişi vardır, o da Deniz’dir.
Deniz de gerçekleri menfaatleri doğrultusunda manipüle edecektir. Yağmur’un kendisi bile, Deniz’le sevgili olduğuna neredeyse inanacaktır.
Yağmur, bu duruma daha fazla dayanamaz ve şartları lehine çevirmek için harekete geçeceği sırada Rukiye’nin verdiği akılla, işlerin iyiden iyiye sarpa sarmasına neden olur. Yağmur, yine bir yanlış anlamanın ve entrikanın içine düşmüştür.
Yağmur, bu badireyi de atlatır. Tüm yanlış anlaşılmalardan, Deniz’in ahtapot gibi saran kollarından nihayet kurtulmuşur. Artık herkes Yağmur’la Deniz’in sevgili olmadığına emindir.
Evde şimdilik sular durulmuşsa da Necmettin ikna olmamıştır. Evinin koridorlarında yaşanan trafiğe el koymaya karar verir. Kapalı kapılar ardında yaşananları ortaya çıkaracaktır. Bunun için de eve gizli kamera taktırır. Tabi ki bunun ilk kurbanı da Yağmur olur. Yağmur, kameralara ve Necmettin’e öyle bir şekilde yakalanır ki artık ne yapsa da kendini aklamayı başaramayacaktır.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Kalbimde Başka Biri Var
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x6of0no" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle