Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 yıl önce|12 görüntüleme

SAÇ SİMÜLASYONU TEVE2 SERKAN BOZKURT

3d Saç Simülasyonu
https://www.facebook.com/3dsacsimulas...
https://www.instagram.com/3dsacsimula...
https://twitter.com/3dsacsimulasyonu/
Saç simülasyonu nedir ? saç sorunu yaşanan bölgenin minik saç efekleri atılarak daha yoğun ve gür bir görünüm kazanması işlemidir. Bitkisel bazlı boyaları özel olarak geliştirilmiş cihaz yardımı ile saç derinize minik saç efekleri yaparak daha yoğun ve gür bir görünüm elde etme sanatıdır.
İşlem sonunda çok daha yoğun bir görünüm kazanıyor saç bölgesi. Ortalama 3 saat süren bir işlem sonrasında günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Saç simülasyonu cerrahi bir operasyon değildir.Ağrı yok acı yok beklemek yok.Saatler içerisinde yepyeni bir görünüme merhaba deyin.
Dünyada bir çok firma bu yöntemi uyguluyor. Peki diğer firmalardan farklarımız neler ?
*Laboratuvarlarımızda geliştirmiş olduğumuz saç simülasyon boyaları dermatolojik olarak test edilmiş ve ağır metal testleri yapılmıştır.Böylece % 100 güvendesiniz.
*BCNT saç simülasyon boyaları zamanla yeşil,kırmızı,mavi gibi istenmeyen durumlara sebebiyet vermez.
*Kişinin saç teli kalınlığına uygun dünyanın ilk altın iğneli sistemini geliştirdik ve uyguluyoruz.
*Türkiye’nin ilk ve en büyük saç simülasyon merkeziyiz.
*İşlem sonrası 3 yıl tüm işlem için garanti veriyoruz.Süre sonundaki yeni uygulamalar için ise % 50 indirim imkanı sağlıyoruz.
*Yurt dışı müşterilerimiz için vip havaalanı transferi konaklama ve İstanbul turu seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
Sizde geç kalmadan saç sorununuza veda etmek için HFS CENTER Saç Simülasyon Merkezlerini ziyaret edin.
Detaylı bilgi 444 26 17 hfscenter@gmail.com www.hfscenter.com hfscenter@gmail.com
Saç simülasyonu nedir Saç simülasyonu fiyatları Saç simülasyonu nasıl yapılır ? Saç simülasyonu İstanbul , Saç Simülasyonu Ankara ,Saç simülasyonu İzmir , Saç Simülasyonu Eskişehir Saç Simülasyonu ne kadar süre kullanılır Saç simülasyonu ile ilgili tüm sorularınız için tek adres Hfs Center Saç Simülasyon Merkezi