Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Stop - Eshtrat në sipërfaqje, bashkia e Patosit reagon pas emisionit “stop”! (10 prill 2018)

RTV KLAN
RTV KLAN
last year|1 view
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni ?Stop? është rikthyer në Dukas Breg të Patosit, aty ka disa ditë më parë, eshtrat e të vdekurve kishin dalë në sipërfaqje.Vangjel Nushi, drejtor i shërbimeve në bashkinë e Patosit, thotë, se pas sensibilizimit në emision, sipërfaqja problematike u pastrua. Por një banor i zonës dhe vetë gazetarja provojnë, se pastrimi është bërë i pjesshëm. Ndaj dhe bashkia organizoi një aksion të dytë për rehabilitimin e zonës.

Browse more videos