Search
Library
Log in
Watch fullscreen
4 years ago

Xing me Ermalin/ Bleona Qereti bast me Ermal Mamaqin (18.11.17)

RTV KLAN
RTV KLAN
Bleona Qereti duket se ka thyer çdo pritshmëri sot në ?Xing?.
Ka qenë drejtuesi i emisionit Ermal Mamaqi ai i cili ka sfiduar këngëtaren për një darkë në një zgarë në Tiranë i bindur se ajo nuk do të pranonte.
Por, Qereti duket se ka dalë jashtë pritshmërive të tij dhe ka pranuar të shkojë bashkë me të për të darkuar.

Browse more videos

Browse more videos