Search
Library
Log in
Watch fullscreen
4 years ago

Xing me Ermalin/ Bleona Qereti: S’kam tangerllik, i flas te gjitheve (18.11.17)

RTV KLAN
RTV KLAN
Dihet tashmë që këngëtarja Bleona Qereti flet gjithnjë ?pa doreza?.
Qereti ishte në ?Xing me Ermalin?, nga ku tha se vazhdon të mbajë kontaktet me njerëzit që e kan ndihmuar dhe me shoqërinë që ka patur në Shqipëri.
?I flas të gjitha shoqeve që kam patur dikur. Se kuptoj pse mendon ti se jam njeri me tangërllik, unë i flas të gjithëve. Puna ime është puna ime, por unë akoma si kam harruar njerëzit që më kan ndihmuar. Asnjë artist nuk duhet të harrojë fillimet e veta?, tha këngëtarja

Browse more videos

Browse more videos