Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

Oyuncak tabancayla gasp kamerada

beyazgazete
beyazgazete
geçen yıl|26 görüntüleme
Güvenlik kamerası görüntüsü
-Gasp anı
--aktüel-
-Zanlının emniyetten çıkartılması
-Polis aracına konması
-emniyet detayı

( ADANA -HD)- Adana'da satın aldığı otomobil kaza yapınca masraflarını karşılamak için oyuncak tabanca ile çalıştığı marketin başka bir şubesine girip görevlinin cep telefonunu gasp eden zanlı polis tarafından yakalandı- Tanınmamak için kask takan şahıs kadın görevliyi de darp etti ADANA

- Adana'da satın aldığı otomobil kaza yapınca masraflarını karşılamak için oyuncak tabanca ile çalıştığı marketin başka bir şubesine girip görevlinin cep telefonunu gasp eden zanlı polis tarafından yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Yüreğir ilçesine bağlı Solaklı'da bir markette çalışan Selim A. (35) bir süre önce otomobil satın aldı. Ancak kaza yapan Selim A.'nın otomobili hasar gördü. Otomobilini tamirciye veren Selim A. 25 bin lira masrafı çıkınca parayı ödeyemediği için gasp yapmaya karar verdi. Selim A., dün sabah saatlerinde çalıştığı marketin Karataş şubesine otomobil ile giderek elini aldığı oyuncak silah ve kafasında kask ile market çalışanlarını etkisiz hale getirip kasadaki parayı almak istedi. Ancak çalışanların direnişiyle karşılaşan zanlı market çalışanı Nilda B.'nin cep telefonunu gasp edip marketten kaçmaya başladı.
Çalışanlar ise gaspçıyı kovaladı. Ancak Selim A. kaçmayı başardı. Olay hemen polise bildirildi.
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Gasp Büro Amirliği ekipleri zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan çalışmada olayın ardından dayısına ait otomobile binerek, hızla olay yerinden uzaklaşan Selim A.’nın yakalanması için tüm ekip seferber oldu. Zanlı, olaydan 1 saat sonra Yüreğir’deki bir alışveriş merkezine girip, market çalışanı Nilda B.’den gasp etmeye çalıştığı cep telefonunu satmak isterken yakalandı. Selim A., Karataş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildi. Zanlının sorgusunda çocuğu hasta olduğu için böyle bir şey yaptığını ileri sürdüğü çok pişman olduğunu söylediği öğrenildi.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/oyuncak-tabancayla-gasp-kamerada-497768.html

Daha fazla videoya gözat